Ne. máj 26th, 2024

Alan Smith je zvedavý, či sir Alex Ferguson, tréner Manchestru United aj naďalej počíta s jeho službami.

Plavovlasý útočník uvádza, že jeho zotrvanie na Old Trafforde nie je istou vecou. Bývalý hráč Leedsu United dodáva, že pokiaž ho Ferguson nebude nasadzovať na zápasy do základnej zostavy, odíde. Po dlhodobejšom zranení sa Smith dostal do formy pri konci sezóny a dopomohol získať Manchestru titul v Premiership. Navyše “Red Devils“ toto prestupové obdobie kúpili dvoch ofenzívnych hráčov, Naniho zo Sportingu Lisabon a Andersona z F.C. Porto. S toho vyplýva fakt, že pre Smitha nezostane v základnej zostave miesto. O 26-ročného strelca má záujem hlavne Sunderland FC, ktorého trénerom je bývalý chránenec Fergusona a dlhodobý kapitán Manchestru, Roy Keane. Ír ponúkol za Smitha sedem miliónov libier.
„Bol by som rád keby mi klub oznámil či ma chce predať. Najprv sa ale musím porozprávať s trénerom. Pokiaž bude mať o moje služby záujem, ostanem. Pokiaž nie, nadišiel čas tento klub opustiť.“- dodal Alan pre “The Sun“.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *