Pi. máj 24th, 2024

Tréner španielskeho futbalového veľkoklubu Real Madrid Bernd Schuster verí, že vedenie “bieleho baletu” sa nevzdalo snahy získať krídelníka Manchesteru United Cristiana Ronalda. Prestupová sága okolo rodáka z Funchalu trvá už viacero mesiacov, napriek tomu sa stále nezdá, že sa blíži jej vyvrcholenie. Samotný hráč viackrát povedal, že by rád prestúpil do Realu, vedenie ManU však zatiaľ vždy podobné úvahy rezolútne odmietlo. Najslávnejší španielsky klub by vraj za služby horúceho kandidáta na zisk ocenenia pre najlepšieho hráča za rok 2008 neváhal vyplatiť astronomické odstupné vo výške 100 miliónov eur. Portugalský reprezentant v lete 2007 podpísal lukratívny päťročný kontrakt s “červenými diablami”.
“Som presvedčený, že klub sa i naďalej snaží vyriešiť túto záležitosť, musíme však ešte počkať. Bude komplikované získať Cristiana Ronalda, ale to si uvedomujeme už od začiatku. Hráča jeho formátu by v kádri privítal ktorýkožvek tréner,” povedal Schuster. Ak by 23-ročný bývalý futbalista Sportingu Lisabon predsa prestúpil do španielskej metropoly, do úvahy by údajne prichádzal transfer Robinha do FC Chelsea, to však nemecký kouč rezolútne poprel. “Viem o tom, že viacero tímov sa o Robinha zaujíma, myslím si však, že aj on sám si uvedomuje, aký je pre nás dôležitý. Vnímam ho ako základný kameň našich budúcich úspechov a nikdy som nepomyslel na jeho odchod,” zdôraznil Schuster a zároveň dodal, že Real stále neskompletizoval prestup holandského ofenzívneho stredopoliara Rafaela van der Vaarta.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *