Ne. feb 25th, 2024

Aj keď United ešte stále bojujú v tejto sezóne na troch frontoch, je zrejmé, ktorá trofej je pre Manchester United najdôležitejšia. Potvrdil to aj mozog zálohy Červených diablov.

„Potom, čo sa nám v minulých rokoch v Premier League až tak nedarilo, sme túto sezónu zdvihnúť túto trofej ako nikdy“, povedal Scholes pre Inside United.

„Liga je hlavnou trofejou, váš chlieb s maslom.“

„Nezískali sme tú trofej už štyri roky, to je príliš veža. Je to trofej, ktorú chceme bezpodmienečne späť. V posledných troch sezónach hrali Arsenal a Chelsea tak dobre, že si musíte udržiavať konzistentnosť ako nikdy.“

„Mali by ste povedať, že vyhrať ligu sa stalo tvrdším orieškom. Bol by to fantastický úspech, ak by sa nám to podarilo, pretože by to učilo zadosť naším výkonom počas celej sezóny,“ uzavrel tému Paul Scholes, ktorý zajtra proti Boltonu pre karty nenastúpi.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *