St. júl 24th, 2024

Sir Alex Ferguson verí, že Ruud si zaslúži byť zaradený medzi najlepších strelcov na Old Trafforde. Holandskému strelcovi chýbajú iba tri góly od hranice 150 gólov. Zaradí sa tak medzi hráčov ako Sir Bobby Charlton (247), Denis Law (236), Jack Rowley (208), George Best (178), Dennis Viollet (178), Joe Spence (168) and Mark Hughes (162).

Fergie bude potešený ak sa Ruudovo meno zaradí na list týchto strelcov a tiež trvá na tom, že od Ruuda môžeme očakávať ďaleko viac. “Ruud si zaslúži byť považovaný za jedného z týchto hráčov,” vyhlasuje tréner United. “Ak si vezmete ako sa obrana a organizácia hry zlepšila za posledných 30 rokov, a rýchlosť akou sa dnes hraje, 150 gólov je neuveriteľný úspech. Jeho schopnosť vytvoriť si priestor v šestnástke je mimoriadny, a dobrá vec na tom je, že má ešte stále pred sebou niekoľko rokov”.

Porovnaním Ruuda s útočníkmi Lawom a Bestom sú neodvratiteľné, Fergie si myslí, že je nemožné ich oddeliť. “Denis mal neuveriteľnú zručnosť vo vzduchu a bol veľmi rýchly v šestnástke, kde často skóroval potom, čo sa lopta odrazila od brankára, zatiaž čo Georgeova schopnosť poradiť si s protihráčmi bola neuveriteľná” spomína Fergie. “V súvislosti s Ruudom, spôsob akým si vie vytvoriť šancu v šestnástke je fantastický. Je preto veľmi ťažké odlišiť od seba týchto hráčov a povedať, ktorý z nich je najlepší zakončovateľ. Všetci traja sú rôzne typy hráčov.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *