Ut. júl 16th, 2024

Medzi kritikmi anglickej reprezentácie, ktorá v stredu premárnila ponúknutú šancu postúpiť na majstrovstvá Európy 2008, nemôže chýbať ani britský futbalový rebel Roy Keane. Írsky tréner Sunderlandu anglické hviezdy nešetrí, pretože podľa neho si za svoju aroganciu lekciu od Chorvátska zaslúžili. “Ak sa pozriete z nadhľadu na niektorých anglických hráčov a celkovú mentalitu tohto tímu, je tu na moje gusto až príliš veža individualít, veža namyslencov. Takto pochodí každý, kto sa nechá uniesť aj tým najmenším úspechom,” povedal bývalý stredopoliar Manchestru United na obhajobu svojho trénerského kolegu Steva McClarena, ktorého vo štvrtok odvolali z funkcie.
“Pozrite sa na charakter anglického tímu. Vidíte šťastnú partiu? Ich pohyb na ihrisku príliš často hovorí o opaku. Dobrí hráči ešte nerobia dobrý tím. Steve McClaren prišiel o prácu, pretože sa mu nepodarilo zvládnuť kvalifikáciu. To je v poriadku. Ale aj hráči musia prevziať časť zodpovednosti za svoje výkony. Pre mnohých z nich nie je reprezentácia dôležitá. Kluby majú prednosť,” zakončil svoju úvahu Keane.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *