Pi. júl 12th, 2024

Manchester United už túto sezónu síce nakúpil tri posily, no Wayne Rooney tvrdí, že hlavným faktorom sily jeho družstva je tímový duch.

21-ročný útočník bol druhým najlepším strelcom svojho tímu – predbehol ho len Cristiano Ronaldo. Rooney strelil 23 gólov a verí, že neúspech v zápase s Chelsea (finále FA Cupu 0:1), tím Manchester United len posilní.
“Waza“ na otázku ktoré zápasy v už uplynulej sezóne považuje za prelomové, označil súboj Liverpoolom a Fulhamom. Avšak jeho tretia vožba je trochu zaskakujúca.
„Dorazila nás aj porážka s Arsenalom. Mali sme víťazstvo na dosah ale po prehre každý len vravel “Červený Diabli zaváhali“.
„Najlepšia vec na našom tíme je, že prehra nás nezlomí. Vieme, že si nemôžme dovoliť, aby mala prehra na nás vplyv. Toto sa stáva v každom inom mužstve.“ – zakončil Angličan.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *