Pi. júl 12th, 2024

V 79. min vyniesli mladého anglického útočníka z ihriska na nosidlách, vážnosť zranenia odhalia až vyšetrenia v Manchestri.

Anglického reprezentačného útočníka Waynea Rooneyho vyniesli z ihriska na nosidlách v sobotňajšom ligovom zápase jeho Manchesteru United na ihrisku konkurenta v boji o titul Chelsea Londýn. Po zákroku Ricarda Carvalha v 79. min. zostal Rooney leľať na trávniku Stamford Bridge držiac si pravú nohu. Tréner Manchesteru neváhal a 20-ročného talentovaného Angličana okamžite vystriedal Patricom Evrom. “Nevieme, aké zlé to je. Vrátime sa do Manchesteru a tam podstúpi vyšetrenia u lekára a fyzioterapeuta. Nemá zmysel vyjadrovať sa k tomu bližšie predtým, ako budeme poznať konkrétnejšie informácie o jeho zranení,” povedal Ferguson. “Každopádne, v pondelok proti Middlesbrough nenastúpi,” dodal.

Manchester prehral na ihrisku Chelsea 0:3 a Londýnčania sa mohli po zápase tešiť z úspešnej obhajoby titulu.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *