Po. júl 15th, 2024

Wayne Rooney prosil Cristiana Ronalda aby zostal v Manchestri United a potvrdil, že stále sú priatelia.

Útočník Albionu chce, aby jeho kolega z United, ktorého celé Anglicko nenávidí kvôli vylúčeniu Rooneyho na MS, zvážil odchod z Old Traffordu.

Ronaldo, ktorý prežíva ťažké časy kvôli fanúšikom, chce odísť do Španielska, ale United ho nechce pustiť, lebo mu ešte ostávajú 4 roky z kontraktu.

Rooney údajne povedal svojim kamarátom že stále považuje Ronalda za priateľa a chce, aby boli spoluhráči v nasledujúcej sezóne.

Zdroje blízke Rooneymu povedali: ´Wayne bude rád, keď Ronaldo ostane v United a teší sa na spoluprácu aj v ďalšej sezóne. Je to absolútna blbosť, že Wayne chce aby Ronaldo odišiel, je to ďaleko od pravdy.Rooney ho stále považuje za priateľa.´

Krídelný útočník Portugalska zdanlivo nahováral rozhodcu aby vylúčil Rooneyho po faule na Ricarda Carvalha.

Napriek snahám Rooneyho o uzavrenie mieru, Ronaldo stále chce odísť z Manchestru, Barcelona a Real Madrid sú možnými cieľmi.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *