St. júl 24th, 2024

Cristiano Ronaldo dnes zažije skúšku ohňom. Po prvý krát od MS sa predstaví v drese United na anglickej pôde – dnes proti Oxfordu United.

Na dnešný zápas sú nominovaní ďalší 4 hráči United, ktorí sa predstavili v Nemecku na šampionáte. Cristiano Ronaldo, Gabriel Heinze, Louis Saha a Mikael Silvestre by dnes mali absolvovať predsezónnu premiéru.

Taktieľ sa vracia John O´Shea, ktorý sa zranil na turnaji v Amsterdame. Títo skúsení hráči budú doplnení na Kassam Stadium skupinou mladých hráčov, napr. aj útočníkom z akadémie Seanom Evansom.

Nominácia United na zápas:
Foster, Heaton, Simpson, Bardsley, Heinze, O’Shea, Silvestre, Richardson, Miller, Fletcher, D Jones, R. Jones, Martin, Ronaldo, Solskjaer, Saha, Rossi, S. Evans.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *