So. mar 2nd, 2024

Krídeľník Nani vyjadril nadšenie z prestupu do Manchestru United.
19 – ročný Portugalec sa tento týždeň dohodol s asistentom trénera Manchestru United, Carlosom Queirozom a výkonným riaditeľom Davidom Gillom na podmienkach novej zmluvy a teraz sa teší na hru s Cristianom Ronaldom.
S Ronaldom hrajú aj v reprezentácii a Nani vie že vydobiť si miesto v hlavnej zostave bude náročné.
„To je sen, som z toho hotový – povedal nový hráč v kádri Manchestru United – budem musieť tvrdo pracovať. A už sa teším na hru s Cristianom Ronaldo.
Sporting Lisabon, doterajší zamestnávateľ Naniho tvrdí, že prestupu sa nedalo zabrániť. Manchester totiž predložil ponuku, ktorá sa neodmieta.
„Vedenie Manchestru United sa s nami skontaktovalo – že chce odkúpiť nášho hráča – bez ohľadu na cenu.“ – povedal prezident Lisabonského Sportingu Soares Franco.
„Vedel som že chce odísť. No najprv som to nechcel dovoliť…Želám Nanimu veľa šťastia a som presvedčený že v Premiership bude žať jeden úspech za druhým.“

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *