Queiroz možným nástupcom Fergusona v United

Tréner aktuálne najlepšieho európskeho futbalového klubu Manchestru United Sir Alex Ferguson prezradil len dva dni po veľkolepom triumfe v Lige majstrov, že jeho asistent Carlos Queiroz by ho v budúcnosti mohol nahradiť na poste kormidelníka “červených diablov”.
O služby 55-ročného rodáka z Mozambiku má momentálne záujem aj Benfica Lisabon a v kuloároch sa špekuluje, že práve on by mohol nahradiť Luisa Felipe Scolariho na poste trénera národného výberu Portugalska po skončení ME v Rakúsku a Švajčiarsku. “Carlos je naozaj rešpektovaným členom Manchestru. Aj jeho príprava na stredajšie finále Ligy Majstrov bola fantastická a myslím si, že by bol skvelým trénerom reprezentácie Portugalska,” povedal o Queirozovi 66-ročný Ferguson. Bývalý tréner Realu Madrid a Juhoafrickej republiky chce rovnako ako Ferguson v mužstve udržať najväčšiu hviezdu Cristiana Ronalda, ktorého láka práve Queirozov bývalý zamestnávateľ Real Madrid.

brian
Ahoj, volám sa Brian Lurie, som autorom projektu manutd.sk - stránke venovanej anglickému futbalovému klubu Manchester United. Diablom fandím od mojich 12 rokov a .....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *