Ne. jún 16th, 2024

Carlos Queiroz zrejme neuspeje v snahe presvedčiť krajných futbalových obrancov Manchestru United – dvojičky Rafaela a Fabia Da Silvových k tomu, aby namiesto Brazílie nastupovali za Portugalsko. Hoci obaja bratia reprezentovali juhoamerickú krajinu na mládeľníckych úrovniach, majú aj portugalské občianstvo a môžu sa teda rozhodnúť, členmi ktorého národného výberu sa stanú.
Queiroz bol ešte ako asistent Sir Alexa Fergusona zodpovedný za príchod talentovanej dvojice z Fluminense na Old Trafford, teraz by si ich chcel poistiť aj pre potreby portugalskej reprezentácie, ktorej koučom sa stal v lete. “Carlos je veľkým obdivovateľom mňa i môjho brata a často nám telefonuje. Veľmi by si prial, aby sme reprezentovali Portugalsko, ale každé dieťa predsa túži nosiť žlto-zelený dres,” nechal sa počuť Fabio Da Silva.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *