Pi. jún 14th, 2024

Nemecký útočník Lukas Podolski naliehal na Ruuda van Nistelrooya, aby prestúpil do Bayernu Mníchov v budúcej sezóne.

Sžubná mladá hviezda už prestúpila do bavorského veľkoklubu po tom, čo jeho predošlý tím, 1.FC Kolín, vypadol z prvej ligy.

Podolski bude pravdepodobne tvoriť útočné duo s Royom Makaayom, ale rád by spolupracoval s ďalším Holanďanom, van Nistelrooyom v nasledujúcej sezóne.

Teraz, keď van Nistelrooyove časy na Old Trafforde sa blížia ku koncu po častých hádkach so Sirom Alexom Fergusonom, je pravdepodobné, že sa ho mnohí budú snažiť získať.

Podľa najnovších správ Bayern vedie boj o tohto útočníka, ale keď sa mu podarí ukázať svoje kvality na Majstrovstvách Sveta, tak sa dá očakávať, že sa ďalší zapoja do boja.

Podolski si myslí, že Bayern by bol ideálnym klubom pre van Nistelrooya aby dal svoju kariéru do poriadku, a nalieha na Holanďana, aby sa k nemu pridal kvôli novej výzve.

´Bolo by super, keby útočník ako van Nistelrooy prišiel do Bayernu´ povedal Podolski.

´Je to hráč svetovej kvality a mohol by som sa od neho veľa učiť. ´

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *