Po. júl 22nd, 2024

Tréner portugalskej futbalovej reprezentácie Luiz Felipe Scolari sa v piatok pokúsil načas ukončiť dlhotrvajúce špekulácie o budúcnosti krídelníka Cristiana Ronalda, najväčšej hviezdy jeho kádra pred blížiacimi sa majstrovstvami Európy. V poslednom čase sa totiž vynorili mnohé špekulácie, podľa ktorých by 23-ročný hráč Manchestru United mohol zamieriť do Realu Madrid a samotný Ronaldo tieto fámy doposiaž nepoprel. “Cristiano o svojej budúcnosti nebude hovoriť až do skončenia majstrovstiev Európy, sám vám to povie, tak ďalej nestrácajte čas podobnými otázkami,” povedal novinárom lodivod portugalskej reprezentácie a zároveň poprel medializované informácie, podľa ktorých mal sám odporučiť najlepšiemu hráčovi nedávno skončeného ročníka Premier League prestup do Realu.
Scolari ďalej vyhlásil, že ohľadne svojej budúcnosti sa rovnako nebude vyjadrovať až do skončenia šampionátu. Podľa kuloárnych informácii má o jeho trénerské služby eminentný záujem anglický vicemajster FC Chelsea.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *