Po. jún 17th, 2024

Anglický futbalový klub Everton súhlasí so zaplatením sumy 3,5 milióna libier, ktorú požadoval Manchester United za stredopoliara Phila Nevilla, a dohodol sa s hráčom na päťročnom kontrakte. “Sme nadšení, že sa nám podarilo uzatvoriť príchod hráča Philovho kalibru, ktorý naviac disponuje obrovskými skúsenosťami. Zviedli sme o neho veľký súboj s niekožkými klubmi, kroré ho tiež chceli získať. V prvom rade vidím Phila ako hráča do stredu poža, ale jeho všestrannosť nám poskytne viacero iných možností pri skladbe mužstva, môžeme s ním rátať aj na post žavého a pravého obrancu,” neskrýval nadšenie z novej posily Evertonu jeho tréner David Moyes. Mladší zo známej bratskej dvojice je šesťnásobným anglickým šampiónom, trojnásobným víťazom pohára Anglickej futbalovej asociácie a má na konte aj titul európskeho klubového šampióna, pričom všetky úspechy zaznamenal v drese Manchestru United.
Everton sa v súčasnosti sústreďuje aj na predĺženie zmluvy s austrálskym stredopoliarom Timom Cahillom, ktorý bol jedným zo strojcov úspechu liverpoolskeho klubu, keď si štvrtým miestom v Premiership zabezpečil premiérovú účasť v Lige majstrov.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *