St. apr 17th, 2024

Phil Neville sa ako správny brat (a niekde vo svojom vnútri aj ako Červený diabol) postavil na obranu svojho brata Garyho, ktorého kritizovali za jeho oslavu gólovej hlavičky Ria Ferdinanda.

Gary Neville a fans Liverpoolu sú známi svojím „vrelým“ vzťahom, čo mu v nedeľu dali počas zápasu tuž tradične najavo. Správne nabudený kapitán Červených diablov sa však v 91. minúte dočkal sladkej odmeny, keď prešprintoval takmer 50 metrov a ukázal Scousers ako sa teší z gólu a za aký klub hrá.

Pobúrení fanúškovia Liverpoolu to brali ako provokáciu od anglického reprezentačného obrancu a uvidíme, či z toho ešte nebude mať Gary problém, poznajúc udalosti posledných dní a meter FA.

Každopádne jeho brat Phil tvrdí, že si z toho netreba robiť ťažkú hlavu: „Môj brat takto vždy oslavuje, keď PORAZÍME (my, stále hovorí o United v prvej osobe, starý dobrý Phil) Liverpool. Znamená to pre neho veľmi veža a ľudia by to mali nechať tak.“

Mimochodom Phil Neville označil za muža zápasu Ryana Giggsa.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *