St. máj 22nd, 2024

Tréner Villarrealu Manuel Pellegrini pripustil, že jeho záložník Marcos Senna (30) je blízko prestupu do Manchestru United.

Lodivod Žltej ponorky, ktorá minulý rok prekvapila celú Európi, pre denník Marca priznal, že oba kluby sú blízko dohody:

„V Marcosovom prípade ešte nie je všetko 100% ukončené. Rozumiem, že pre neho je to veľká príleľitosť, to pre nás by to bola obrovská futbalová strata, ak by odišiel.“

„Ak odíde, budem sa s ním tešiť, lebo si to zaslúži. Ale pre tím budem smutný. Je to hráč, ktorý už neraz dokázal svoju triedu, a je pre mňa záhadou, že ho už niekto nechcel skôr, keďže je to skvelý hráč,“ hovorí Pellegrini.

Sir Ale Ferguson potvrdil, že okrem Carricka stále ešte hľadá posilu do zálohy a vyzerá tak, že Senna bude odpoveďou. V otázke útoku United, Fergie stále zvažuje pre a proti nákupu nového útočníka.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *