Ut. júl 16th, 2024

O služby anglického futbalového reprezentanta Michaela Owena sa po Manchestri United uchádza aj konkurenčný Newcastle United. Španielsky veľkoklub Real Madrid už oficiálne zverejnil, že Owen je na predaj a jeho cena je 16 miliónov libier, čo je dvakrát viac ako za neho zaplatili Španieli pred rokom FC Liverpool. Aktuálne madridské posily z Brazílie Robinho a Julio Baptista odsunuli Angličana až na piatu pozíciu medzi útočníkmi – za ďalších zakončovatežov Raula a Ronalda. “Michael je typ hráča, ktorého hľadáme, a preto by som ho rád videl v Newcastli. Každý klub by rád získal útočníka, ktorý dá za sezónu 20 gólov, pretože takých veľa nie je. Owen, Viduka či Anelka sú typy, o ktoré máme záujem,” uviedol tréner klubu zo St. James Parku Graeme Souness.
Owenov agent Tony Stephens by mal však najskôr absolvovať rozhovory na Old Trafforde, kde sa o Owenove služby zaujíma kouč Alex Ferguson. V Manchestri United by mohol Owen vytvoriť dvojicu s reprezentačným kolegom Waynom Rooneym, no aj tu by musel bojovať o miesto v základe s ďalšími výbornými konkurentami – Ruudom van Nistelrooyom, Louisom Sahom či Alanom Smithom.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *