St. máj 29th, 2024

Stav súčasného trávnatého povrchu na Old Trafforde momentálne nie je ideálny, no minimálne do konca sezóny sa už nový trávnik aplikovať nebude.

Potvrdil to aj Sir Alex Ferguson, keď sa v stredu ráno po zápase s Lille spolu s Davidom Gillom a správcom trávnika Tony Sinclairom vybrali na obhliadku trávnika, ktorý v poslednom domácom zápase proti Charltonu vôbec nevyzeral dobre.

Keďže aj ďalšie dva zápasy hráme vonku (proti Readingu v FA Cupe a v Liverpoole) pripadala do úvahy aj možná výmena celého trávnatého koberca, ktorý by musel byť pripravený na odvetný zápas LM proti Lille 7.marca.

„Museli sme sa rozhodnúť, či to budeme meniť alebo nie. Je to ťažké, pretože výmena trávnika nie vždy funguje. Nakoniec sa z toho môže stať ešte väčší problém, ako ponechanie si toho pôvodného.“

„Myslíme si teda, že do nášho zápasu s Lille sa situácia zmení k lepšiemu a preto sme sa rozhodli, že si nechávame náš pôvodný trávnik. Počasie sa zlepšuje, je už trochu teplejšie, tráva už začína trochu rásť, takže dúfajme, že jej bude dosť aby sme mohli hrať na pohodlnom povrchu,“ uzatvára záhradnícku tému Sir Alex Ferguson.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *