So. máj 25th, 2024

Podľa slov asistenta trénera anglického futbalového prvoligového klubu Manchester United Carlosa Queiroza nesmú fanúšikovia “červených diablov” očakávať v súčasnosti od útočníka Wayna Rooneyho žiadne zázraky.

Dvadsaťročný reprezentant Anglicka je momentálne ďaleko od optimálnej formy, keďže je stále poznačený zotavovaním sa zo zranenia, ktoré utrpel koncom apríla tohto roku, keď si zlomil metatarzálnu kostičku v priehlavku pravej nohy.

Nasledovalo neúspešné vystúpenie v drese Albionu na majstrovstvách sveta v Nemecku a následne trojzápasový dištanc za červenú kartu v predsezónnou prípravnom stretnutí. Výsledkom je slabá zápasová prax a jediné celé odohraté stretnutie v drese United v aktuálnej sezóne Premier League.

“Je veľmi dôležité, aby si fanúšikovi uvedomili, že za posledných šesť mesiacov odohral Rooney len päť alebo šesť zápasov, aj to nie kompletných. Je prirodzené, že jeho výkonnosť pôjde postupne smerom hore, avšak nemôžeme očakávať zázraky. Potrebuje znovu nabrať zápasovú prax. Som si istý, že sa mu to podarí v priebehu pár týždňov. Musíme však byť trpezliví,” uviedol Carlos Queiroz na adresu jedného z najväčších talentov anglického futbalu.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *