St. máj 29th, 2024

Najlepší slovenský futbalový rozhodca posledných rokov Ľuboš Micheľ nečakane ukončil svoju profesionálnu kariéru. Oznámil to Slovenský futbalový zväz, ktorý obdržal túto informáciu priamo od ž. Micheľa. Štyridsaťročný rodák zo Stropkova vo svojom vysvetlení uviedol, že sa tak rozhodol z osobných a zdravotných dôvodov. O svojom rozhodnutí informoval už aj Európsku futbalovú úniu (UEFA).
Tretieho najlepšieho rozhodcu sveta za rok 2007 už dlhší čas trápili zdravotné problémy. Micheľ mal minulý týždeň rozhodovať súboj 5. skupiny kvalifikácie MS 2010 Belgicko – Španielsko, no rozhodol sa podrobiť operačnému zákroku s achilovkou. Podľa prvotných informácií mal pauzovať štyri mesiace. Pre problémy s Achilovou šľachou Micheľ pauzoval tri mesiace už v prvej polovici tohto roka. Neskôr však absolvoval v plnej záťaži júnové majstrovstvá Európy vo futbale.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *