Pi. júl 12th, 2024

Hviezda španielskeho veľkoklubu FC Barcelona Lionel Messi bude mať šancu v stredajšom finále Ligy majstrov 2008/09 zblízka a bezplatne si vychutnať futbalové majstrovstvo Cristiana Ronalda v drese Manchestru United. Argentínsky supertalent totiž vyhlásil, že práve Portugalčan je tým hráčom, za ktorého by Messi zaplatil, aby ho na vlastné oči videl hrať.
“Manchester United má kvalitných hráčov na každom poste. Keby som však mal vybrať jedného, ktorý sa vyníma z radu, určite by to bol Cristiano Ronaldo. Je to hráč, za ktorého by som zaplatil, aby som si ho mohol pozrieť,” povedal Lionel Messi pre Daily Mail a pokračoval: “Je to veľmi špeciálny futbalista, určite bude náročné ho zastaviť. Nesmieme svoju pozornosť venovať len jemu, musíme si dávať pozor aj na Dimitara Berbatova, Wayna Rooneyho a Carlosa Téveza,” dodal 21-ročný Lionel Messi.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *