Ut. mar 5th, 2024

Anglický futbalový veľkoklub Manchester United sa v pondelok obrátil na Medzinárodnú futbalovú federácia (FIFA) s oficiálnou sťažnosťou ohľadne pokusov Realu Madrid angažovať Cristiana Ronalda. Napriek tomu, že najlepší hráč Premier League 2007/2008 má platný štvorročný kontrakt, Real sa vytrvalo snaží motivovať ho k prestupu na Iberský polostrov a to sa predstaviteľom “červených diablov” neveľmi páči. FIFA už potvrdila, že dostala podnet na prešetrenie celej aféry.
“Dvadsiateho siedmeho mája Manchester United jasne deklaroval, že ak sa Real Madrid i naďalej bude angažovať ohľadne budúcnosti Cristiana Ronalda, bude sa sťažovať FIFA. Nanešťastie sa Real Madrid nevzdal svojich aktivít a klub nevidí inú alternatívu, než podať oficiálnu sťažnosť na najvyššiu inštanciu svetového futbalu, čo sa dnes stalo. Presný obsah a povaha sťažnosti zostane neverejná,” uvádza sa na oficiálnej internetovej stránke víťaza Ligy majstrov v sezóne 2007/2008.
Napriek tomu, že samotná hviezda portugalskej reprezentácie opakovane vyhlásila, že má záujem obliekať dres “bieleho baletu”, kouč Alex Ferguson ako i majiteľ ManU Malcolm Glazer jasne deklarovali, že loptového virtuóza Cristiana Ronalda do Madridu pustiť nemienia.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *