Ne. júl 14th, 2024

Na plátna indických kín sa koncom októbra dostane snímka z produkcie Bollywoodu, v ktorého scenári hrá dôležitú rolu anglický futbalový klub Manchester United. Indický herecký idol John Abraham stvárnil vo filme s jednoduchým názvom “Gól” hlavnú postavu futbalistu, ktorého v jeho športovej kariére inšpirujú práve “červení diabli” z Old Traffordu.

“Je úžasné, že náš film je takto napojený na Manchester United. Už od detských liet som bol vášnivým futbalovým fanúšikom a odvtedy mi zostal obdiv k Manchestru United,” povedal Abraham, ktorý si zahral vo filme po boku svojej priateľky Bipaše Basuovej.
Úradujúci anglický majster sa bude podiežať na propagácii filmu, v reklamných spotoch sa objavia tváre ofenzívnych hviezd United Wayna Rooneyho a Cristiana Ronalda.

Príbeh je založený na nie príliš originálnej zápletke, keď sa indický futbalový klub čeliaci hrozbe zrušenia nadýchne k nevídanej víťaznej sérii. Hráči čerpajú inšpiráciu z návštevy Manchestru, kam ich vezme tréner mužstva. Športová tematika má v Indii čoraz viac priaznivcov, s Veľkým úspechom sa nedávno stretol film z prostredia pozemného hokeja “Do toho, India!”.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *