Po. mar 4th, 2024

Až viac ako 15 miliónov libier ročne by mal podľa denníka The Telegraph zaistiť Manchestru United nový sponzorský kontrakt.

Podľa spomínaného denníka sa obchod uzavrie ešte pred koncom tejto sezóny a od tej nasledujúcej už hráči United vybehnú na trávniky v dresoch s iným logom ako Vodafone, ktorému končí zmluva túto sezónu a ročne priniesla do klubu 9 miliónov libier.

Špekuluje sa, že United vedú rokovania s japonskou firmou Sony a aerolíniami Etihad Airways zo Spojených arabských emirátov. Tento obchod by tak tromfol zmluvy Juventusu s líbyjským Tamoilom (15m), Realu Madrid so Siemensom (14m), Bayernu Mníchov s T.com (12m) a Chelsea so Samsungom (10m).

Šéf exekutívy United David Gill: „Vodafone platil 9 miliónov ročne a to chceme samozrejme prekonať a tým demonštrovať atraktivitu Manchesteru United. Naša podpora po celom svete je skvelá. Stále sme jedným z najväčších, ak nie najväčším menom vo futbalovom svete. Šanca dostať sa na naše dresy neprichádza často. Trh sa od obchodu s Vodafonom zmenil a preto si sme istí, že dokážeme pre klub zabezpečiť dych vyrážajúcu lukratívnu zmluvu.“

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *