Po. jún 17th, 2024

Lyon, francúzsky majster, je údajne pripravený jednať s Manchestrom United o prestupe Mahamadoua Diarru do United – v obchode, ktorý bude zahŕňať príchod Ruuda van Nistelrooya.

Francúzsky klub vraj požaduje za 24-ročného rodáka z Mali L25 000 000 ale ochotný by bol pristúpiť aj na hráčsku výmenu. „Samozrejme, že Lyon sa zaujíma o van Nistelrooya,“ povedal predstaviteľ Lyonu Bernard Lacombe pre denník Daily Star.

„Bude to finančne komplikovaný obchod, ak by sme nemohli vymeniť jedného z našich hráčov, napr. Diarru.“

A práve Diarra je podľa väčšiny médií hlavným letným prestupovým cieľom Sira Alexa Fergusona, ktorý od odchodu Roya Keana hľadá hráča, ktorý by zaplnil miesto v zostave po odchode tohto velikána. Aj keď vieme, že taký hráč, ktorý by nahradil presne Roya Keana neexistuje.

Takže sa máme v najbližších dňoch na čo tešiť. Podľa bulváru sa obchod uzavrie už budúci týždeň.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *