Pi. jún 14th, 2024

Opäť je to za nami. Nervozita opadla a všetko takpovediac po starom. Úplne všetko. Rozdiel triedy.

Tradičný „build up“ pred zápasom opäť všetko po starom. Až som mal pochybnosti, kto ide do zápasu z prvého miesta a kto s 11 bodovou stratou. Všetci komentátori a “punditi“ typu Lawrenson a Hansen boli presvedčení, že s Torresom budú väčšie problémy ako s Ronaldo. Nechýbal ani primitívny maccov článok na lfc.net a celosvetové presvedčenie Scousers, že DNES TO BUDE ICH DEŃ. Bože, veď si musím poriadne lámať hlavu, kedy nám dali Scousers gól z hry v lige (dobre niekde v diažke vidím Kewella)a nehovoriac už o góle víťaznom. To boli ešte doby, keď Robbie šňupal bránkovú čiaru…

A klinec na to zasadil komentátor Tomáš Radotínsky, ktorý povedal, že ak by dnes Liverpool vyhral, mal by reálnu šancu na titul. To si skutočne myslí, že v závere by skolabovali tri špičkové mužstvá ako United, Arsenal a Chelsea, Liverpool by všetko vyhral, nehovoriac, žýe u všetkých hlavných rivalov hrá vonku.

K zápasu sa zbytočne dlho vracať. Opäť všetko po starom. Hráči ako Carrick, Scholes, Anderson, ktorí by sa nedostali do NAJLEPŠEJ zálohy na svete ju jasne prehrávali…Spomenuli sme už, že Scholes je za zenitom? Úlohu miestneho šaša po Dudekovi úspešne preberá Mascherano, myslíte, že ešte stále fuckuje? Pred polčasom prevahu potvrdil chrbtom drevák Wes, rodený Manc, dobrý pocit, že? V Košiciach možno majú o príhodku viac.

Druhý polčas jasná prevaha, neuveriteľne zahodené šance, blbá 60.-70. minúta, keď Liverpool vyzeral ako mužstvo hodné hrania v Premier League. A na záver góliky baletiek z Portugalska, jeden krajší ako druhý. No holt je rozdiel, keď z lavičky príde Nani a na druhej strane Benoá. A pán Otava, treba si niekedy prečítať aj oficiálne stránky manutd.com, Sir Alex Ferguson Nanimu jeho saltá nikdy nezakázal (fakt si myslí, že by stále išiel proti Sirovi, ktorý sa s nedisclipovanosťou nehrá?) , tak už túto trápnu lož nešírte ako pravdu, lebo Nani bude smutný.

Tak a máme záver, a môžeme už len očakávať, kedy sa miestni Scousers vrátia z mesačných služobných ciest a začnú zapĺňať našu rubriku výrokových skvostov. Ale pozor, THE NEXT YEAR IS THEIR YEAR!!! IRWT!

P.S. Vďaka Javier.
P.S.2. Torres who?

P.S.3. TAKE THAT YOU SCOUSE BASTARDS

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *