St. jún 19th, 2024

Mateja Keľman zrejme proti Holandsku nebude chýbať, Vidič áno.

Futbalista Srbska a Čiernej Hory Mateja Kežman ohlásil návrat do prípravy tímu na majstrovstvá sveta v Nemecku. Kanonier Atletica Madrid si zranil koleno v sobotu po tvrdom zákroku obrancu Nemanju Vidiča počas tréningu a chýbal tak v generálke na MS s výberom rakúskej provincie Korutánsko (6:0).

Stopy po Kežmanovom hneve na Vidiča sa rýchlo zahladili a obaja hráči si vzájomný konflikt vydiskutovali aj za účasti kapitána Savu Miloševiča. “Som v poriadku. Koleno už nie je opuchnuté a aj bolesť zmizla. Dokážem pochopiť napätie pred šampionátom, po rozhovore s Vidičom a kapitánom Miloševičom sú naše nezhody minulosťou,” tvrdí najlepší strelec Srbska a Čiernej Hory v kvalifikácii MS.

Autor nevyberaného zákroku Vidič si pre svoju tvrdosť nezahrá v prvom zápase s Holandskom, pretože v záverečnom kvalifikačnom dueli s Bosnou a Hercegovinou si vyslúžil červenú kartu. “Ťažko nesiem, že budem zápas, ktorý môže rozhodnúť o osude skupiny, sledovať iba z hľadiska. Ale proti Argentíne budem späť,” povedal zadák Manchestru United pred posledným vystúpením reprezentácie pod názvom Srbsko a Čierna Hora na medzinárodnej úrovni.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *