Tuesday, March 02, 2021

Jose: Smalling a Fosu-Mensah už trénujú

José Mourinho potvrdil, že sa Chris Smalling a Timothy Fosu-Mensah zapojili do tréningu v tréningovom komplexe Carington, pred nedeľnajším zápasom Community Shield na Wembley.

Obaja obrancovia boli videní v piatok ráno v tréningovom kempe (Carrington). Obaja sú v poriadku, trénuju s mužstvom ale potrebujú ešte čas. Mali sme málo času na hranie a Smalling dokoncal nehral ani minútu.

Hoci nemá Mourinho momentálne žiadneho zraneného hráča, stále sa snaží zlepšovať kondíciu svojich zverencov, ktorí sa neskoro pripojili k týmu kvôli reprezentačným povinnostiam a turnajom teraz v lete. Napríklad Ihrahimovič, Darmian, Fellaini, Schneiderlin a Martial sa len minulý týžden pripojili k mužstvu.

Jedna vec je začať pred piatimi týždňami a iné začat trénovať pred týždňom, povedal Mourinho pre MUTV. Ale pracujeme na tom ako najrýchlejšie vieme. Nie sme v top forme, ale sme na takej úrovni, že môžeme hrať na súťažnej úrovni.

“To je realita moderného futbalu, zvlášť keď ste tím s množstvom hráčov, ktorí idú na Euro alebo Copa America. Prídu neskôr, nemajú dostatok dovolenky a musíme urobiť všetko pre to, aby boli pripravení pre súťaž v krátkom časovom období.

“Je to ťažké, ale to je to, čo máme, a sťažovať sa alebo plakať nie je spôsob, ako to urobiť. Spôsob, ako to urobiť, je tvrdo pracovať, rovnako ako to robia stále.”

zdroj: manutd.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *