St. júl 24th, 2024

José Mourinho potvrdil, že sa Chris Smalling a Timothy Fosu-Mensah zapojili do tréningu v tréningovom komplexe Carington, pred nedeľnajším zápasom Community Shield na Wembley.

Obaja obrancovia boli videní v piatok ráno v tréningovom kempe (Carrington). Obaja sú v poriadku, trénuju s mužstvom ale potrebujú ešte čas. Mali sme málo času na hranie a Smalling dokoncal nehral ani minútu.

Hoci nemá Mourinho momentálne žiadneho zraneného hráča, stále sa snaží zlepšovať kondíciu svojich zverencov, ktorí sa neskoro pripojili k týmu kvôli reprezentačným povinnostiam a turnajom teraz v lete. Napríklad Ihrahimovič, Darmian, Fellaini, Schneiderlin a Martial sa len minulý týžden pripojili k mužstvu.

Jedna vec je začať pred piatimi týždňami a iné začat trénovať pred týždňom, povedal Mourinho pre MUTV. Ale pracujeme na tom ako najrýchlejšie vieme. Nie sme v top forme, ale sme na takej úrovni, že môžeme hrať na súťažnej úrovni.

“To je realita moderného futbalu, zvlášť keď ste tím s množstvom hráčov, ktorí idú na Euro alebo Copa America. Prídu neskôr, nemajú dostatok dovolenky a musíme urobiť všetko pre to, aby boli pripravení pre súťaž v krátkom časovom období.

“Je to ťažké, ale to je to, čo máme, a sťažovať sa alebo plakať nie je spôsob, ako to urobiť. Spôsob, ako to urobiť, je tvrdo pracovať, rovnako ako to robia stále.”

zdroj: manutd.com

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *