St. máj 22nd, 2024

Portugalský futbalový reprezentant Jorge Andrade priznal, že dostal ponuku od anglického klubu Newcastlu United, ale dodal, že radšej by pôsobil v Manchestri United. Tím z Old Traffordu je pre vysoko hodnoteného stopéra, ktorý v uplynulej sezóne hrával za Deportiva La Coruňa, vysnívaným klubom.
“Prostredníctvom môjho klubu som dostal ponuku od Newcastlu, ale mojím preferovaným anglickým klubom je Manchester United. Keď zavriem oči, už som ich hráč, pretože je to klub, o ktorom sníva každý futbalista. Hrať pod vedením legendy sira Alexa Fergusona musí byť niečo špeciálne,” rozplýval sa Jorge Andrade pre Daily Star.
Tréner a manažér Newcastlu Graeme Souness teraz bude sústrediť svoju pozornosť na belgického obrancu Hamburgu SV Daniela Van Buytena, ktorý by mal v St. James Parku vytvoriť stopérsku dvojicu s Francúzom Jeanom-Alainom Boumsongom.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *