St. apr 17th, 2024

Tréner Manchestru United sir Alex Ferguson je rozhodnutý získať reprezentanta Holandska a hráča Ajaxu Amsterdam Klaasa – Jana Huntelaara.
Manchester Evening News informoval, že snaha United o angaľovanie Huntelaara vzišla po tom, ako sa Fergusonovi nepodarilo do svojich radov získať bulhara Dimitara Berbatova z Tottenhamu.
Ako sa zdá, Ferguson sa teraz bude sústrediť na prestup Huntelaara prezývaného “Hunter“ (lovec). Nie bezdôvodne – Holanďan v 74 zápasoch za Ajax strelil až 60 gólov.
Klaas – Jan je rovnako úspešný aj v Európskych ligách. V Lige Majstrov aj Pohári UEFA strelil dovedna deväť gólov v deviatich zápasoch.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *