St. jún 19th, 2024

Španielsky futbalový Veľkoklub Real Madrid v stredu oficiálne oznámil angažovanie argentínskeho reprezentanta Gabriela Hainzeho z tímu úradujúceho anglického majstra Manchestru United. Dvadsaťdeväťročný hráč by mal v najbližšom čase s Realom podpísať štvorročný kontrakt, odstupné by podľa kuloárnych informácii malo dosiahnuť 12 miliónov eur.
Heinze jasne deklaroval svoj záujem opustiť ManU, tréner “červených diablov” Sir Alex Ferguson však až do poslednej chvíle s jeho uvoľnením nesúhlasil. Hráč však v pondelok neuspel so svojím podnetom na arbitrážne konanie anglickej Premier League, ktorým sa chcel vymaniť zo zmluvy s Manchestrom United a uvolniť si tak cestu do FC Liverpool, ktorý sa o jeho služby intenzívne zaujímal. O reprezentanta “Albicelestes” sa zaujímal aj francúzsky ligový majster Olympique Lyon.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *