St. júl 24th, 2024

Ryan Giggs zdôraznil, že je veľmi dôležite mať dobrý začiatok v nasledujúcej sezóne Premiership.

Červení Diabli stratili 12 bodov z 30 v prvých 10 zápasov na začiatku sezóny 2005/06, a tak umožnili, aby Chelsea získala veľký náskok. Giggs je rozhodnutý urobiť všetko preto, aby sa to nestalo ešte raz a nevie sa dočkať novej sezóny začínajúcej sa o šesť týždňov.

´Tešíme sa na novú sezónu´ povedal Giggs v MUTV. ´Budeme sa snažiť aby sme sa dostali do čo najlepšieho fyzického stavu´.

´Mali sme skvelú sériu na konci minulej sezóny, ale nemali sme najlepší začiatok, a myslím si, že preto sme nakoniec prehrali boj o titul. Dúfam, že všetci budeme fit na začiatok sezóny.´

Giggs dôveruje hráčom United a verí že dokážu bojovať o titul s najlepšími mužstvami v Premiership.

´Viem, že máme tých právnych hráčov´ povedal. ´Musíme začať sezónu dobre, podávať vyrovnané výkony lebo nechceme stále dobiehať Chelsea, Arsenal a Liverpool.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *