So. apr 20th, 2024

Anglický stredopoliar futbalového klubu FC Liverpool Steven Gerrard označil správanie sa krídelníka Manchesteru United a portugalskej reprezentácie Cristiana Ronalda sa ku klubovému spoluhráčovi Waynovi Rooneymu ako zahanbujúce.

Gerrardovi sa nepozdáva najmä Ronaldova reakcia, keď v štvrťfinálovom stretnutí MS Anglicko – Portugalsko “žaloval” u hlavného rozhodcu, že Rooney skočil Ricardovi Carvalhovi do rozkroku. “Bola to temná stránka Cristiana.

Jeho podiel viny na vylúčení Wayna Rooneyho je zahanbujúci,” napísal Gerrad vo svojej autobiografii vydanej v nedeľňajšej prílohe britského denníka News of The World. Gerrard poukázal aj na skutočnosť, že Ronaldo po vylúčení Rooneyho sprisahanecky žmurkol smerom k portugalskej striedačke a jeho žmurknutie malo jeden jediný význam – “dobrá práca”.

Z počinu Portugalčana nebol nadšený ani sám postihnutý: “Nebudem klamať, bol som znechutený štýlom správania sa Cristiana, keď detinsky utekal za rozhodcom. Obaja sme však chceli dopomôcť k výhre svojej krajiny. Teraz však sme v jednom tíme a podľa toho sa budeme aj správať.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *