Po. máj 27th, 2024

Futbalista anglického prvoligového klubu Manchester United Gary Neville sa v nedeľu môže stať len ôsmym hráčom v histórii tímu z Old Trafford, ktorý nastúpi na svoj 500. zápas.
Starší z bratov Nevillovcov by sa v prípade, že ho kormidelník Sir Alex Ferguson pošle na trávnik, ocitol v spoločnosti takých zvučných mien ako Joe Spence, Sir Bobby Charlton, Bill Foulkes, Tony Dunne, Alex Stepney, Denis Irwin a súčasný Nevillov spoluhráč waleský reprezentant Ryan Giggs. “Milujem tento klub. Ak by som sa musel sťahovať do iného tímu, neviem, či by moja láska k tejto úžasnej hre ostala rovnaká,” vyjadril sa pravý obranca “červených diablov”. “Je na manažéroch a tréneroch, aby posudzovali moju výkonnosť. Mám 31 a cítim sa výborne. Budem sa snažiť odvádzať perfektné výkony tak dlho, ako to len bude možné,” doplnil G. Neville.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *