Po. máj 27th, 2024

Bol jedným zo strojcov úspechu Watfordu, pomohol im vrátiť sa do Premier League. Ben Foster však priznáva, že si je neistý ohľadom ďalšej sezóny.

Vydarenú sezónu zakončil 23-ročný brankár víťazstvom v play–off nad Leedsom United (3–0). Stále však nemá jasno, či pôjde na ďalšie hosťovanie – pravdepodobne opäť Watford – alebo sa vráti na Old Trafford.

Foster povedal pre ManUtd.com: “Ešte som nehovoril so Sirom Alexom Fergusonom ohľadom budúcej sezóny. Teraz keď už je po sezóne viem, že chce aby som za ním došiel a porozprával sa s ním o plánoch do budúcej sezóny.”

“Je to všetko na ňom ako sa rozhodne. Nech sa rozhodne akokožvek, verím, že to bude dobre pre klub a pre moje ďalšie napredovanie. Ak by som hral v Premier League za Watford, to by bolo skvelé. Ale ak ma Sir Alex nechce niekde inde, ale späť v United, budem mu dôverovať.”

Keďže v budúcej sezóne bude Tim Howard na hosťovaní v Evertone, začína sa špekulovať, či by práve Ben nemohol byť náhradníkom Edwina van der Sara. Foster sa však vyjadril, že nad tým zatiaž veľmi neuvažoval: “Nevenujem tomu pozornosť. Sústredím sa len na moje výkony vo Watforde a United má dobrých mladých brankárov – Luke Steelea a Toma Heatona.”

“Ak ma Sir Alex zavolá späť do United a určí ma ako druhého brankára budem šťastný, ale ak sa rozhodne pre brankárov, ktorých tam má, nebude to pre mňa problém. Sú to veľmi talentovaní hráči.”

Mal by Foster ostať vo Watforde? Ak by ostal, tak pravidla Premier League hovoria, že by nemohol nastúpiť proti United – to by bolo pre neho dosť sklamanie: “Bolo by to veľké sklamanie a bol by som z toho zničený. Ísť do najväčšieho klubu na svete a ani si tam nezahrať. Ale treba to tak brat ako to je, budem šťastný, nech sa stane čokožvek,” hovorí Foster.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *