St. máj 22nd, 2024

Tréner anglického futbalového veľkoklubu Manchestru United Alex Ferguson je presvedčený, že jeho zverencovi Cristianovi Ronaldovi sa aj tretíkrát v rade podarí pokoriť hranicu 20 gólov v sezóne. Portugalský krídelník v ročníku 2007/2008 nastrieľal 42 gólov a za svoje vynikajúce výkony pozbieral množstvo individuálnych cien. “žudia tvrdia, že Cristiano nemá dobrú sezónu, ale dal 13 gólov a na 11 ďalších prihral. Ak by sme dokázali zabudnúť na fantastický minulý ročník, všetci by hovorili, že takáto bilancia je na záložníka vynikajúca. Osobne som skalopevne presvedčený, že opäť dokáže prekonať hranicu 20 presných zásahov,” nechal sa počuť kouč ManU a dodal, že portugalský reprezentant je v súčasnosti jedným z najstráženejších hráčov v Anglicku a zopakovanie gólových hodov je vysoko nepravdepodobné. “Je veľmi ťažké napodobniť výkony spred roka. Aj Cristiano si teraz uvedomuje, že to bola jednoducho zázračná sezóna. Z jeho strany sa však môžme tešiť na ďalšie góly,” uzavrel populárny Sir Alex.
Cristiano Ronaldo sa po skončení minuloročných majstrovstiev Európy podrobil operácii členka a nestihol tak začiatok sezóny Premier League.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *