Pi. júl 12th, 2024

Britsko-argentínska tajnička s názvom Carlos Tevez má blízko k riešeniu, z ktorého by najviac vyťažil anglický majster Manchester United. Tréner Sir Alex Ferguson v pondelok na tlačovej konferencii potvrdil, že juhoamerický zakončovateľ má namierené z West Hamu United na Old Trafford.

“Zainteresované strany sa už dohodli a my veríme, že prestup čoskoro dotiahneme do konca. Predpokladal som, že do záveru víkendu bude v tejto otázke jasno, ale nastalo zdržanie,” povedal Ferguson a spresnil, že sa čaká na súhlas Premier League, ktorá musí vystaviť povolenie vzhľadom na problémové okolnosti Tevezovho vstupu na britské trávniky.

“Kladivárov” angaľovanie dvojice Tevez, Javier Mascherano stálo pokutu 5,5 milióna libier, pretože argentínska dvojica z Corinthians Sao Paulo mala uzatvorenú zmluvu s treťou stranou – spoločnosťou obchodníka Kiu Joorabchiana Media Sports Investment (MSI).

Tevez oslnil Sira Alexa Fergusona v ostatných zápasoch uplynulého ligového ročníka, strelil dokonca víťazný gól v dueli West Hamu proti “červeným diablom”, ktorý znamenal pre “Hammers” definitívu záchrany.

Tréner Manchestru mu vzápätí na večierku, ktorý po skončení sezóny zorganizoval Argentínčan v službách Unietd Gabriel Heinze, prezradil, že je zaňho ochotný dať nemálo peňazí. A to napriek tomu, že už minul 50 miliónov libier na príchody Owena Hargreavesa z Bayernu, Andersona z FC Porto a Naniho zo Sportingu Lisabon.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *