Pi. jún 14th, 2024

Hlavný tréner anglického futbalového veľkoklubu Manchester United Alex Ferguson potvrdil, že “červení diabli” predostreli konkurenčnému Tottenhamu Hotspur ponuku na útočníka Dimitara Berbatova. “Chceme ho získať do svojich radov. Podľa mňa to vyzerá veľmi pozitívne. Berbatov dlhší čas potvrdzuje svoju vysokú kvalitu, bol by určite prínosom pre našu ofenzívu,” povedal škótsky lodivod pre britský denník The Sun. Tottenham pýta za svoj ofenzívny bulharský klenot údajne až 37 miliónov eur, kým United aktuálne ponúkajú za Berbatova 27,6 milióna eur. “Zatiaľ nás netlačí čas. Dúfam, že v najbližšej budúcnosti dôjde ku konštruktívnym rokovaniam so zástupcami Tottenhamu,” dodal A. Ferguson.
Počas uplynulých dvoch sezón v drese “kohútov” zaznamenal Berbatov úctyhodných 46 presných zásahov a podobný počet finálnych prihrávok. Rodáka z Blagoevgradu, ktorý počas letného prestupového obdobia s najväčšou pravdepodobnosťou opustí White Hart Lane, sa pôvodne snažili zlanáriť i AC Miláno či Barcelona, napokon sa však preorientovali na iných zakončovateľov.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *