Pi. máj 24th, 2024

Zranenia dvojice hráčov Manchestru United Carlosa Téveza a Jonnyho Evansa zo stredajšej ligovej dohrávky s Wiganom (1:0) vyvolávajú najväčšie otázniky pred sobotňajším súbojom “červených diablov” v Premier League na ihrisku Boltonu. Zatiaľ čo zdravotný stav Wayna Rooneyho, ktorý sa tiež v stredu zranil, je na najbližšie tri týždne definitívny – hrať nemôže, útočník Tévez a stopér Evans duel dokončili a malo ísť o menej vážne problémy. Tréner Alex Ferguson rieši tajničku so zložením zostavy, k dispozícii nemá ani ďalších obrancov – stredného Ria Ferdinanda a krajného Patricea Evru. Z rezervného tímu by mohol stiahnuť stopéra Jamesa Chestera, ktorý ešte ani raz nenastúpil za A-mužstvo.
Napriek zdravotným problémom bude úradujúci šampión útočiť v Boltone na prvú priečku v tabuľke Premier League, na čelo by sa dostal vôbec prvý raz v tejto sezóne.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *