St. máj 22nd, 2024

Sir Alex Ferguson tvrdí, že kariéra Patrica Evru v United sa ešte len naštartuje. Môže za to forma jeho reprezentačného kolegu Mikaela Silvestra.
Od svojho januárového príchodu nastúpil Evra v zostave iba osem krát, kým Silvestre zažiaril a miesto na žavom kraji obrany hájil odvtedy 17. krát.
No Sir Alex Ferguson tvrdí, že jeho 5 miliónová posila z Monaca si vedie v tréningu veľmi dobre a rozumie, prečo doposiaž nastúpil k tak malému počtu zápasov v prvom tíme: „Mikael prišiel a usadil sa na žavom kraji obrany a hral veľmi dobre, akoby povedal „hrám veľmi dobre a nemôžete ma teraz vynechať zo zostavy“ a tieto veci stávajú.“
„Myslím, že Patrice tomu rozumie. V tréningu si vedie veľmi dobre, zlepšuje sa. Je to žavonohý futbalista, ktorých je veľmi ťažké získať,“ povedal Fergie pre MUTV.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *