Pi. júl 12th, 2024

Sir Alex Ferguson je rozhodnutý skomplikovať život Chelsea v nasledujúcej sezóne, keď cieľom “The Blues” bude získať tretí titul Premiership v rade.

Fergusonov Manchester United skončil druhý za Londýnčanmi, v práve skončenej sezóne, a Škót chce, aby ich boj o titul bol tesnejší.

“Manchester United bol nepochybne dominantnou silou v Premier League, od existencie tejto súťaže.”

“Osem titulov je fenomenálny rekord a do ringu sa chceme vrátiť ako víťazi.”

Ferguson si myslí, že United musí zlepšiť svoju formu na Old Trafforde a hráči by sa mali snažiť vyhýbať zraneniam na začiatku sezóny, nedovoliť tak Chelsea zas získať náskok.

“Chelsea stratila dva body doma a keď sa pozeráme na tímy, ktoré vyhrali Premier League, to je výnimočné” povedal šéf Červených diablov MUTV.

“Prehrali sme doma s Blackburnom, päťkrát sme remízovali, takže v takýchto zápasoch by sme mali získavať body.”

Ohľadom zdravotných problémov na začiatku sezóny 2005/2006 Ferguson dodal: “Začiatok sezóny bola nočná mora.”

“Zastavilo to náš postup a preto nám aj bola odopretá konštantnosť, ktorú potrebujete na začiatku sezóny dosiahnuť dobrou sériou.”

“Sezóna sa začala zranením Louisa Sahu na tréningu, kvôli čomu nemohol hrať až do Novembra.”

“Quinton Fortune sa zranil týždeň pred začiatkom sezóny a bol mimo jej trvania, ale úspešne sme zvládli danú situáciu a začali sme august veľmi dobre.”

“Potom si Roy Keane zranil záprstnú kosť , Gabby Heinze koleno, Gary Neville vynechal začiatok sezóny kvôli zraneniu slabín, takže nám na konci septembra chýbalo päť hráčov, polovica tímu.”

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *