Po. máj 27th, 2024

Anglický futbalový reprezentant Rio Ferdinand bude možno prvým hviezdnym hráčom, ktorý odíde z Manchestru United. Nový majiteľ “červených diablov” Američan Malcom Glazer, ktorý investoval do kúpy akcií 790 miliónov libier, predostrel zástupcom 26-ročného stopéra posledný návrh novej zmluvy. Ferdinandovi končí kontrakt o dva roky, nová zmluva znie na päť rokov s týždenným platom 100 000 libier. Ak bývalý hráč Leedsu ponuku neprijme, United ho predajú radšej teraz, akoby mali riskovať jeho odchod zadarmo v roku 2007.
O Ferdinanda sa novinári v utorok zaujímali aj z iného dôvodu. Výstredný obranca sa podľa bulvárneho denníka The Sun v nedeľu zúčastnil oslavy, ktorú v jednom z londýnskych hotelov zorganizoval stredopoliar Millwallu Jody Morris. Bujarú zabávu musela nad ránom ukončiť polícia, ktorú zavolali nespokojní hoteloví návštevníci. Jeden z nich, keď sa bol sťažovať priamo v Morrisovom apartmáne, údajne dostal do tváre spŕšku z hasiaceho prístroja. Polícia potvrdila, že na párty sa zúčastnil Ferdinand i jeho bývalý spoluhráč z Leedsu Michael Duberry. Ferdinand sa na nedostatok pozornosti bulváru nemôže sťažovať. Minulý týždeň mu polícia odobrala na mesiac vodičský preukaz, pretože v januári išiel so svojím chryslerom cez mestskú komunikáciu rýchlosťou 169 km/h. Počas víkendu zaujala správa, že v jednom zo štokholmských barov sa počas dovolenky vo Švédsku zaplietol do bitky. Ferdinand mal strčiť do tváre muža, ktorý ho chcel odfotiť pri bujarej zábave v nočnom klube Café Opera v centre Štokholmu.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *