Ut. júl 16th, 2024

Anglická futbalová asociácia (FA) bude od oboch aktérov víkendového duelu 26. kola FC Chelsea – Manchester United (2:1) žiadať podrobné vyjadrenie aj záznamy televíznych kamier z pozápasového incidentu. V ňom sa do seba pustili hráči ManU a personál londýnskeho mužstva. Po záverečnom hvizde hlavného rozhodcu sa dostali do konfrontácie hráči “červených diablov” z lavičky s usporiadateľmi zápasu. Hovorca FA Andrin Cooper s časovým odstupom po stretnutí povedal: “Nebude to mať nič spoločné so správou od rozhodcov. Tí boli už dávno vo svojej kabíne. Požiadame však Chelsea o poskytnutie záberov kamier.”
Celá udalosť sa stalo po tom, ako hráčov z lavičky Patrica Evru, Paula Scholesa, Johna O’Shea, Gerarda Piqueho a Garyho Nevilla po zápase požiadali, aby opustili hraciu plochu v sprievode stewardov. To však pätica odmietla a nakoniec z toho vznikla menšia strkanica, ktorá bude teraz predmetom vyšetrovania FA.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *