St. apr 17th, 2024

Everton FC je podľa dnešných správ blízko k získaniu brankára Manchestru United Tima Howarda.

Tim Howard (27) nastúpil v tejto sezóne len na 5 zápasov za A-mužstvo, keď ho zo základnej zostavy vytlačil Edwin Van der Sar. Nedá sa očakávať, že by sa to v budúcej sezóne nejako výraznejšie zmenilo a preto hľadá americký brankár možnosti ako si viac zahrať, aby bol pripravený prípadne naskočiť po ďalšej sezóne na miesto holandského veterána.

Podľa posledných správ to vyzerá tak, že Howard odíde na 12 mesačné hosťovanie do Evertonu, kde by si mal zachytať oveľa viac zápasov ako v United. Stal by sa tak opäť spoluhráčom Phila Nevilla a konkurenciou pre ďalšieho veterána medzi troma tyčami – Nigela Martyna. Klub z Liverpoolu by tak s najväčšou pravdepodobnosťou opustil Richard Wright.

Ak by sa toto hosťovanie zrealizovalo, vedenie United by s najväčšou pravdepodobnosťou stiahlo z hosťovania vo Watforde mladého brankára Bena Fostera, ktorý by robil dvojku Edwinovi Van der Sarovi.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *