Po. mar 4th, 2024

Anglický futbalový veľkoklub Manchester United sa údajne zaujíma o útočníka Wolfsburgu Edina Džeka. Informoval o tom britský denník The Daily Mail. Progres 23-ročného reprezentanta Bosny a Hercegoviny však podrobne monitoruje aj Arsenal Londýn. Interes prejavili aj ďalšie kluby z Premier League – Portsmouth, Blackburn Rovers a Sunderland, v kuloároch sa špekuluje aj o FC Sevilla. Predpokladá sa, že odstupné za bývalého kanoniera Ústí nad Labem či FK Teplice by sa malo pohybovať okolo úrovne 12 miliónov eur.
Hráčov agent Alen Augustinič však vyhlásil: “Edin má s Wolfsburgom zmluvu ešte na ďalšie dva roky a v klube sa mu páči.” Odchod talentovaného Džeka nepripúšťa ani kouč “Die Wolfe” Felix Magath: “Dúfame, že v budúcej sezóne sa predstavíme v Lige majstrov. Chceme si preto v klube udržať čo najviac hráčov. Som presvedčený, že Džeko bude pôsobiť vo Wolfsburgu aj naďalej.” Klubový spoluhráč slovenského reprezentačného obrancu Petra Pekaríka vo Wolfsburgu pôsobí od roku 2007 a v 52 zápasoch zaň zatiaľ vsietil 23 gólov.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *