Pi. jún 14th, 2024

Čerstvý držiteľ Zlatej lopty France Footballu určenej pre najlepšieho svetového futbalistu Cristiano Ronaldo v nedeľu pri príležitosti oficiálneho prevzatia prestížneho ocenenia vyhlásil, že svoju budúcnosť spája s Manchestrom United. “Za Manchester hrám už päť rokov, cítim sa tu ako doma. S týmto klubom som získal už viacero trofejí – tímovo i individuálne. Som tu šťastný a nemám záujem odísť inam,” nechal sa počuť 23-ročný loptový virtuóz. “Som ambiciózny človek a nechcem sa uspokojiť, úspechy ma motivujú do budúcnosti. Pevne verím, že sa budeme zlepšovať ako tím a chcem popracovať aj sám na sebe,” povedal portugalský reprezentant Ronaldo, ktorý sa okrem rodiny poďakoval aj svojim spoluhráčom: “Bez podpory celého tímu by som to nedokázal.” Rodák z Funchalu v sezóne 2007/2008 súperovým brankárom nastrieľal na stredopoliara úctyhodných 42 gólov a “červeným diablom” výraznou mierou dopomohol k úspechu v Premier League i Lige majstrov. Kouč ManU Sir Alex Ferguson je presvedčený, že jeho ofenzívny klenot má svoje najlepšie obdobie ešte pred sebou: “Má iba 23 rokov, je len na začiatku. Futbalisti začínajú dospievať až ako 26-roční.”
V letnom prestupovom období sa o služby odchovanca Sportingu Lisabon intenzívne zaujímal Real Madrid, samotný hráč dokonca opakovane vyjadril svoju túžbu posilniť “biely balet”.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *