Ut. máj 28th, 2024

Portugalský krídelník Cristiano Ronaldo z Manchestru United bol vyhlásený za najlepšieho hráča sezóny 2006/2007 na “ostrovoch” podľa Anglickej asociácie futbalových publicistov.

Portugalský krídelník anglického futbalového klubu Manchester United Cristiano Ronaldo sa dočkal ďalšieho individuálneho ocenenia v krátkom časovom slede. Napriek vyradeniu Manchestru United v semifinále Ligy majstrov bol 22-ročný rodák z Funchalu v predstihu vyhlásený za najlepšieho hráča sezóny 2006/2007 na “ostrovoch” podľa Anglickej asociácie futbalových publicistov.

Túto poctu dostal iba 10 mesiacov po tom, ako vyvolal nevôžu tlače v Albióne za podiel na vylúčení Wayna Rooneyho vo štvrťfinále MS 2006 v Nemecku. Pred dvoma týždňami zvolili bývalého hráča Sportingu Lisabon za svojho laureáta rivali z trávnika v rámci rovnakého bilancovania Asociácie futbalových profesionálov, pričom získal titul aj v kategórii mladých hráčov.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *