Pi. júl 12th, 2024

Portugalský futbalový reprezentant a hviezda Manchestru United Cristiano Ronaldo počas víkendu navštívi Indonéziu. Jeho návšteva v provincii Aceh, ktorá patrila medzi najviac postihnuté oblasti ničivou vlnou cunami, by mala pomôcť k navýšeniu finančnej pomoci obetiam decembrovej prírodnej katastrofy.
V sobotu si 20-ročný Ronaldo zahrá futbal s deťmi z postihnutej provincie Aceh, stretne sa aj s Martunisom, chlapčekom z Indonézie, ktorý na rozdiel od svojich rodičov prežil udalosti po ničivej vlne a ujali sa ho Portugalci, keď ho našli živého práve v portugalskom drese.
Martunis bol aj hviezdou sobotňajšieho kvalifikačného duelu Portugalsko – Slovensko, kedy vstúpil na trávnik lisabonského Estádio da Luz spolu s domácim tímom.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *