Pi. júl 12th, 2024

Výkonný riaditeľ anglického prvoligového futbalového klubu FC Chelsea Peter Kenynon v piatok vyhlásil, že sa neobáva dôsledkov z Veľkých letných nákupov konkurenčného tímu “The Blues” Manchestru United.

“Červení diabli” získali do svojich radov Owena Hargreavesa, Naniho a Andersona, momentálne sa navyše zaujímajú o argentínskeho reprezentanta Carlosa Teveza. “Myslím si, že všetkých prekvapilo to, ako rýchlo United získali všetkých týchto hráčov a kožko za nich zaplatili. My sa však vôbec neobávame toho, aké množstvo peňazí investovali do nových posíl. My sme veľmi spokojní s naším kádrom. Pred letom sme mali zoznam vyhliadnutých futbalistov a troch zo štyroch už máme na Stamford Bridge,” vyhlásil Peter Kenyon.

Kormidelník Jose Mourinho môže pred novou sezónou Premier League 2007/08 počítať so Stevom Sidwellom, Talom Ben Haimom a Claudiom Pizarrom. Z PSV Eindhoven má do Londýna namierené aj brazílsky obranca Alex a Chelsea už začala rokovania aj s Olympique Lyon o francúzskom reprezentantovi Florentovi Maloudovi.

“Modrí” momentálne navyše rokujú o nových kontraktoch s oporami Frankom Lampardom a Johnom Terrym, ktorých budúcnosť je stále zahalená rúškom tajomstva.

Od brian

Ahoj, moje meno je Brian - som admin stránky manutd.sk od roku 2000. Manchesteru United fandím od roku 1994, na Old Trafforde som bol na zápasoch Premier League ale aj Ligy majstrov. Za ten čas som stretol veľa osobností United ako napríklad sir Alex Ferguson, Bryan Robson, sir Bobby Charlton, Ole Gunnar Solskjaer, Ryan Giggs, Wayne Rooney, Dennis Irwin, Darren Fletcher, Jonny Evans....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *